........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

MUŽI, CO ZÍRAJÍ NA KOZY

24. dubna 2010 v 8:54 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Byla jsem zvědavá, jestli mě pobaví celý film stejně, jako tehdy trailer .Trailer:Oficiální text distributora:

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo.


Moje hodnocení:

Hvězda - hodnocení
Hvězda - hodnocení
Hvězda - hodnocení
Hvězda - hodnocení
OMG . Tak to bylo dobře ulítlý, až mě zaráží úvodní "upozornění", že podle skutečnosti je víc, než si myslíme... Vojákům tam ke konci filmu Bob a Lynn nasypou do jídla LSD, tak jsou takoví veselí, všechno jim připadá vtipné apod. - já jsem si jak nadrogovaná přišla hned od začátku teda . Dost dobře jsem se pobavila, nejvíc u scény:

Bob: Jak se odsud sakra dostaneme?
Lynn: Využiju úroveň dvě.
Bob: To je co?
Lynn: Úroveň dvě, intuice. Byli jsme cvičeni, abychom prováděli správná rozhodnutí. Někdo k tobě přijde a řekne: "Je tu rozcestí. Pojedeme doleva, nebo doprava?" A ty řekneš: "Pojedeme doprava!"
Bob: Co? Okamžitě?
Lynn: Okamžitě. Jen tak.
Bob: Sedíme tu už 30 minut. Co je na tom okamžitého?

Jo a nebo přežvykující koza .

Pointa asi člověku dojde, sotva se Bob s Lynnem setká, ale ty jejich řeči, situace, ve kterých se ocitnou... Hodne zvláštní humor, absurdní, ale stejně rozesměje. Myslím, že stojí za dokoukání až do konce. Btw. ten byl úžasnej .


Co mi asi vadilo na filmu nejvíc, bylo Clooneyho krvavé oko, to bylo fakt nechutný a trochu se bojím, že to nebylo jen maskování (ale nic jsem o tom nenašla) ...


Zajímavosti:

Film, resp. postavy často mluví o Jedi a síly Jedi. Ewan McGregor si Jedie zahrál ve Star Wars. (To mi taky přišlo vtipný .)

Ve filmu skoro neuslyšíme ženský hlas...


Plakáty:

Muži, co zírají na kozy - plakát
Muži, co zírají na kozy - plakát
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mima Mima | Web | 24. dubna 2010 v 10:24 | Reagovat

Ježiši kriste :-D  :-D Ty si to už videla? Musí to byť brutálna sranda(teda, trailerom už po Súboji titanov až tak neverím...) :-)

2 Lemonie Lemonie | Web | 24. dubna 2010 v 17:53 | Reagovat

Taky jsem to chtěla vidět, ale na druhou stranu jsem si říkala, že určitě ty nejlepší věci dali do traileru a tak že se na to nebudu moc těšit. Říkala už jsem, že je Ewan můj oblíbenej herec? (určitě říkala, já se s tim hrozně ráda chlubim :D )
Hrozně se mi líbí ten plakát, jak jsou tam jména těch herců a pak "and goat" :D

3 Kelly Kelly | Web | 17. února 2011 v 13:37 | Reagovat

Když jsem na film šla s kamarádkou do kina, netušila jsem, o čem má být. Nicméně film byl neskutečně vtipný, až absurdní a že svět potřebuje Jedi jsme si říkaly s kamarádkou ještě hodně dlouho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama