........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

Listopad 2010

Jack Nicholson vytáhl při natáčení na DiCapria opravdovou pistoli

30. listopadu 2010 v 17:35 | Nine (DH) |  Ze světa šoubyznysu
Tak tomuhle se říká óbr improvizace a taky poněkud více nebezpečná... (zdroj: Novinky.cz)

P. S. Dnes se mi o Leovi zdálo .

TWILIGHT SÁGA: ZATMĚNÍ

24. listopadu 2010 v 11:50 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Zvláštní okolnosti mě přiměly se na Zatmění podívat...
Do školy máme ve skupinkách vytvářet e-shop (můžete se podívat na ten náš nedodělaný podívat SEM, prosím ) a v neděli jsem tam přidala jako zboží DVD a knihu Stmívání. Přitom jsem si vzpomněla, že jsem vlastně ještě dosud neviděla Zatmění. A najednou jsem dostala chuť (jako opravdu ) ho vidět - neopustilo mě to, což mě naprosto překvapilo, a včera jsem se tedy před spaním na Zatmění podívala.
A o ještě větším překvapení se dočtete v pokračování .

Podzim ve fotkách

23. listopadu 2010 v 19:28 | Nine (DH)
Asi si tu zavedu novou rubriku věnovanou fotografiím, protože focení mě baví a ráda se pochlubím . Všechny fotky jsou neupravované, jen zmenšené... Umělec: Příroda

Moje nejoblíbenější:
Podzim 2010

Vodafone reklamy

22. listopadu 2010 v 10:18 | Nine (DH) |  Reklamy
Tak mě zas po delší době zaujala jedna reklama, resp. série reklam... :

Díl 1. - Budíček:


Ohlédnutí za ČS má talent - semifinálová kola

22. listopadu 2010 v 9:47 | Nine (DH) |  Trochu mimo
Se včerejší nedělí nám skončila semifinálová kola soutěže Česko Slovensko má talent. Provázela nás 7 týdnů a z každého večera odešli 2 vítězové, aby se příští neděli, tj. 28. 11., všech 14 finalistů "popralo" o výhru 100 000 eur a působení v Las Vegas...

Kdo neviděl včerejší přenos (a soutěž jinak sleduje), doporučuji to napravit - buď na stránkách soutěže (rozhodnutí tady), nebo příští sobotu (27. 11. od 11:00) v repríze opět na Primě. Moderátoři - Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař - byli ve famózní formě! Dokonce jsem brečela smíchy. Porota má pravdu - s každým kolem se zlepšovali a včera opravdu neměli chybu. Škoda jen, že tedy příští neděli soutěž skončí a rozejde se i tato skvělá moderátorská dvojice... Snad se nám zas brzy někde sejdou .

A ještě sem musím přidat včerejšího semifinalistu a "příšťonedělního" finalistu Richarda Nedvěda - jsem myslela, že se počůrám smíchy :


Komu byste přáli vítězství? A koho si nejlépe umíte představit v Las Vegas?

Já bych to viděla na Dae Men nebo taneční skupinu The Pastels.
Ale i by mě strašně potěšil právě Richard Nedvěd (snad by takhle skvěle uměl mluvit i v AJ ), nebo další iluzionista Radek Bakalář. Nebo včerejší Patrik Žiga (i když toho bych radši do USA ještě neposílala, je moc mladý)! Ostatní finalisti (až na jednu výjimku, ehm...) jsou také skvělí, ale tihle mě zaujali nejvíc . 

Kinotip - Harry Potter a Relikvie smrti - Část 1

20. listopadu 2010 v 20:31 | Nine (DH) |  Kinotipy
Nechápu, jak jsem mohla zapomenout na tuto rubriku. Pravda, vzpomínala jsem na ni s Občanským průkazem, ale k činu jsem se nakonec neodhodlala. Ale následující kinotip zde zkrátka musí být:

Kinotip č. 7 - HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - Část 1

Oficiální text distributora:

Harry Potter a Relikvie smrti je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli... živého. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.

Trailer:


Proč?

Důvody máte v "recenzi".
Pro fanoušky Harryho Pottera je to prostě povinnost - moc milá a hlavně podařená!

HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - ČÁST 1

18. listopadu 2010 v 18:46 | Nine (DH) |  Filmy (GB)
1. část závěrečného Harryho Pottera - Harry Potter a Relikvie smrti - konečně dnes (čtvrtek) vtrhla i do českých kin. Na půlnoční premiéře (nebo dokonce středeční předpremiéře) jsem nebyla, ale promítání ve 13:00 bylo jedno z prvních v Praze . Upozorňuji, že občas budu v hodnocení trošku konkrétnější .

THE SOCIAL NETWORK

17. listopadu 2010 v 11:15 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
20. ledna 2009 jsem se registrovala na Facebooku. A před pár dny jsem se dozvěděla, jak to celé vlastně vzniklo .

UŽ ZASE SKÁČU PŘES KALUŽE

15. listopadu 2010 v 8:00 | Nine (DH) |  Filmy (ČR)
Říkala jsem si, že sem o filmu ani nebudu psát, protože je velká ostuda, že jsem jej viděla až ve 22 letech a knihu ani nečetla. Ale nemůžu si pomoct .

SMRT A ŽIVOT CHARLIEHO ST. CLOUDA

12. listopadu 2010 v 20:59 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Po delší odmlce jsem zas měla příležitost rozšířit zhlédnutou filmografii Zaca Efrona .


Dneska mi chtěli píchat ucho (mám ho nějaké zalehlé a občas bolavé), ale naštěstí nakonec nebylo třeba. Jelikož jsem ale posera, který za prvé tohle nikdy nemusel podstoupit a který za druhé se obává, že ho to příští týden stejně nemine... - kdo máte zkušenosti, napište v komentářích, jak moc strašné (nebo naopak a v lepším případě nestrašné) to je . Děkuji!!!

A teď zpět k filmu Smrt a život Charlieho St. Clouda .

Happy birthday, LEO!!!

11. listopadu 2010 v 7:22 | Nine (DH) |  Ze světa šoubyznysu
11. listopad 1974. Hollywood to ještě netušil, ale ten den se narodila jeho budoucí hvězda první třídy.

Leonardo DiCaprio!
Leonardo DiCaprio
I jeho cesta k současné slávě a zasloužené úctě vedla přes seriály a počáteční ne příliš povedené filmy. Ovšem ty byly rázem zapomenuty, když byl již ve svých 19 letech nominován na Oscara za roli postiženého Arnieho ve filmu Co žere Gilberta Grapea. I další filmy, ve kterých hrál, sklidily u diváků velký ohlas, ovšem jen málokterý se může vyrovnat úspěchů filmu Titanic! Leo ale neusl na vavřínech a i nadále se věnuje poctivému herectví a cestou sbírá další a další své fanoušky a obdivovatele (projel i kolem mě, docela nedávno, ale myslím, že jen tak neodpadnu ). Naposledy ve filmu Christophera Nolana Inception.
Leonardo DiCaprio
K dnešním 36. narozeninám mu tady z České republiky přeju krásné narozeniny a dlouho nekončící kariéru prvotřídní herecké hvězdy! A samozřejmě i hodně štěstí v soukromém životě!


HANNIBAL - ZROZENÍ

4. listopadu 2010 v 14:16 | Nine (DH) |  Filmy (ostatní země)
Tak konečně film, kde Gaspard Ulliel skoro neslezl z plátna .

Leo DiCaprio jako Holmes

3. listopadu 2010 v 17:38 | Nine (DH) |  Ze světa šoubyznysu
Nechystá se nová série o detektivu Holmesovi nebo výměna Roberta Downeyho Jr. v Sherlock Holmes 2 právě za Lea. Řeč je totiž o úplně jiném Holmesovi, který i stojí na opačné straně zákona než postava z pera Arthura Conana Doyla.

Leonardo DiCaprio by si totiž mohl zahrát prvního amerického sériového vraha H. H. Holmese, který řádil v Chicagu v roce 1893. Tehdy se zde konala světová výstava a Holmes si nechal poblíž postavit hotel. Jenže tenhle hotel měl i plynovou komoru, kde své hosty H. H. Holmes zabíjel. Je mu připisováno 27 až 200 obětí (!!!), převážně žen.
Za své ohavné činy byl nakonec odsouzen k smrti oběšením, která se ovšem úplně nevyvedla - odsouzenci při propadu smyčka nezlomila vaz a tak umíral dlouhých 20 minut.

Příběh sepsal a v roce 2003 vydal Erik Larson pod názvem "The Devil in the White City: Murder, Magic and Madness at the Fair That Changed America" a kniha se rázem stala bestsellerem a na seznamu nejprodávanějších knih se udržela po 3 roky (s 2,3 mil. prodaných kopií).

Práva na zfilmování této knihy nyní zakoupila DiCapriova produkční společnost a nyní se jen čeká na scénáristu a režiséra, kteří by se látky ujali. Hlavní role se tedy ujme Leonardo DiCaprio, jak již bylo řečeno, což bude vůbec poprvé v jeho filmografii, co jej uvidíme v takhle záporné roli.

Leonardo DiCaprio si zahraje sériového vraha