........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

Duben 2011

Tropičtí motýli

26. dubna 2011 v 22:03 | Nine (DH) |  Jiná kultura
Už několikátý rok v pražské botanické zahradě ve skleníku Fata morgana jsou právě v tomto období (duben) k vidění tropičtí motýli. Letos jsem tam byla již potřetí a nebyla jsem zklamaná. A to jsem se bála, že už budou většinou uhynulí, jak se nám "povedlo" při první návštěvě.
Zvu vás aspoň na takovou "virtuální" prohlídku fotek, co jsem tam pořídila .
Chris Colfer (Kurt Hummel) mezi stovkou nejvlivnějších osobností světa

23. dubna 2011 v 0:24 | Nine (DH) |  Novinky
Fanoušky seriálu Glee tahle novinka asi potěší. Ještě možná víc fanoušky Chrise Colfera, který v něm hraje postavu Kurta Hummela. Například já mám jeho ze všech nejraději a v každé epizodě se na něj strašně těším.
Své místo mezi nejvlivnějšími planety si Chris vydobil díky své odvaze veřejně mluvit o šikaně ve škole, se kterou se také bohužel při svém studiu setkal.
Chris se narodil 27. května 1990.

Mezi dalšími nejvlivnějšími se objevili například herec Colin Firth, zpěvák Justin Bieber, první dáma USA Michelle Obama i její manžel a prezident USA Barack Obama, princ William a Kate Middleton, herečka Blake Lively (Gossip Girl; Město), Larry Page (spoluzakladatel Google - o druhém zakladateli, Sergeyi Brinovi jsme měli seminárku a velice úspěšnou, juchůůů ), hudebník Bruno Mars, aktivisté Matt Damon a Gary White, muzikant Sting, herec a producent Mark Wahlberg nebo fotbalista Lionel Messi.

Omluva

19. dubna 2011 v 3:14 | Nine (DH) |  Trochu mimo
Omluva za to, že tu sem poslední dobou nic nepřibývá a i na vaše blogy chodím velice sporadicky. Kvůli škole nestíhám, a tak musí jít blog na chvíli stranou. Snad to pochopíte a omluvíte tedy moji nepřítomnost . A když mám volnou chvilku, koukám na The Vampire Diaries (zatím 8. epizoda 1. série). A Glee zítra (no, když koukám na hodiny, v kolik to píšu, tak už dnes - v úterý ) zas bude, hurá!!!MŮJ MILÝ, MŮJ DRAHÝ

12. dubna 2011 v 0:44 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Začínají se dostavovat abstinenční příznaky z nedostatku zhlédnutých filmů. Nevydržela jsem to a musela jsem si nějaký pustit. No, nějaký... To zní, jakoby mi to bylo zcela jedno. Já se ale konkrétně na tenhle docela těšila .

ZLATÝ KOMPAS

10. dubna 2011 v 8:26 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Tak dávno to jest, co jsem viděla celý film! Včera mi pár minut taky uteklo, ale to je zanedbatelné...