........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

Květen 2011

Colin Farrell jako upír

30. května 2011 v 19:32 | Nine (DH) |  Novinky
Upíři teď vládnou světu, nedá se nic dělat. Tedy (snad jen) tomu filmovému a seriálovému světu.
V srpnu (v ČR a SK v říjnu) se totiž do kin chystá remake filmu hororového a komediálního žánru z roku 1985 Fright Night (Noc hrůzy), tentokráte v hlavní roli s Antonem Yelchinem a onoho upíra si zahraje.... Colin Farrell! Jak mu upíří tesáky sluší, můžete posoudit v následujícím traileru:


Dear Mr. President

29. května 2011 v 19:08 | Nine (DH) |  Písničky
Učila jsem se na zkoušku a pouštěla si přitom do uší mp3. A opět jsem si tak připomněla písničku od Pink "Dear Mr. President", jejíž klip i text mi dokáže zvlhčit oči...


Vím, že už je to poněkud starší písnička, ale když já ty nové neznám nebo v mobilu nemám .


YES!!! Konečně opravdu role pro J. Phoenixe!

24. května 2011 v 23:05 | Nine (DH) |  Ze světa šoubyznysu
Jen ve vší stručnosti, neb se mi chce strašně spát .

Vím, že podobných zpráv už jsem tu psala poslední dobou hodně, ale tentokrát už je to definitivní a zcela oficiální (dokonce i v profilu na IMDb.com to naleznete) - Joaquin Phoenix si zahraje ve filmu! Konkrétně se jedná o drama z 50. let min. století The Master režiséra P. T. Andersona.
Joaquin Phoenix zde bude hrát opileckého tuláka Freddieho Suttona, který se připojí k náboženskému kultu, v jehož čele stojí charismatický intelektuál přezdívaný "The Master" v podání Philipa Seymoura Hoffmana.

Joaquin "vyfoukl" roli Jamesi Francovi (resp. o Jamesovi se také uvažovalo jako o Freddiem).

Natáčení vypukne letos v červnu, předběžná premiéra je plánovaná na rok 2013.

Titanic znovu vypluje ve 3D

24. května 2011 v 6:51 | Nine (DH) |  Novinky
Pár dolarů navíc se vždy hodí, takže společnosti 20th Century Fox a Paramount Pictures nechají donedávna nejúspěšnější film všech dob znovu vyplout (a znovu se potopit do chladných vod Atlantiku). Stane se tak 6. dubna 2012, tedy skoro přesně na 100. výročí vyplutí Titanicu z anglického přístavu Southampton. Těžko něco dodávat k jedenáctioscarovému megafilmu, který odstartoval hvězdné kariéry Leonarda DiCapria a Kate Winslet, takže necháme mluvit Jamese Camerona: "Existuje celá generace, která nikdy nezažila Titanic tak, jak má být viděn, tedy na velkém plátně. A bude to Titanic, jaký jste ještě nikdy nespatřili, digitálně upravený na 4K a pečlivě převedený do 3D projekce. V nezmenšené emocionální síle a v obraze silnějším než kdy jindy. Bude to epický zážitek pro fanoušky i začátečníky."


Šli byste? Já asi jo . Ale jen netuším, zda se to vůbec do ČR nebo SK dostane .

OREL DEVÁTÉ LEGIE

21. května 2011 v 9:55 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Tak konečně něco aktuálnějšího...

NIKDY TO NEVZDÁVEJ

20. května 2011 v 11:49 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Jak se dále dočtete, jde o hodnocení filmu, kde se perou, ne kde se zpívá (tu jsem ani neměla chuť dokoukat, když jsem ji zahlédla v TV ).

WAKE

19. května 2011 v 8:50 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Dovolím si dnes trochu delší úvod...
Už týden se snažím vzpomenout si na film, který jsem si chtěla stáhnout. Obvykle si takhle odkazy ukládám do Oblíbených, ale ač si nepamatuji název filmu, moc dobře si vzpomínám na to, jak jsem si říkala: "To si ani nebudu ukládat, to nezapomenu." A opak je pravdou. Nejenže nevím název filmu, ale ani nevím, kvůli komu (herci) jsem se na něj chtěla podívat. Jen si vybavuji něco o nějakém výletě syna za otcem (či kým) a že pak v náhledu při stahování filmu bylo auto a dvě osoby u něj... A že na ČSFD asi nebyl hodnocen v červených číslech (tudíž nad 70 %)...
Je to strašný!!! Prošátrala jsem filmografie všech herců, kteří připadali v úvahu a nic... A tím se teď taky trochu dostávám k dnes hodnocenému filmu. V něm totiž hlavní roli hraje Ian Somerhalder. A právě o něm jsem si myslela, že on byl ten "vyvolený"; že jsem hledala filmografie herců z The Vampire Diaries. Mno, nebyl, ale nějaké filmy s ním jsem si nakonec přecijen stáhla . (Ian Somerhalder - Damon)
Nevím, jestli pátrání po filmu raději nevzdám, ale ten brouk mi z hlavy nechce odejít .
A co se týče The Vampire Diaries, už jsem je taky dokoukala . A nejlepší na tom všem bylo, že ještě tu noc se mi o nich zdálo. Většinu snu jsem sice byla Stefan, ale dobrý . Bylo to nějak o tom, že se Stefan octl na nějakém neznámém místě, ale lidé ho tam neznali, nevěděli, co je zač, tak se rozhodl utéct. Bál se. Jenže Elena ho nechtěla nechat jít. A tak Stefan prchal (včetně vzduchem, takže jsem si ve snu pěkně zalétala ) a Elena ho následovala. Upozorňuji, že scény snu, kdy byli Stefan a Elena spolu, jsem sledovala jako nezúčastněný divák . No a bylo to strašně dojemný a nakonec Stefan s sebou Elenu vzal . Jen ten Damon v tom snu vůbec nefiguroval .
Jinak tak jako pozoruji, že na prázdniny končí všechny seriály. The Vampire Diaries, Zoufalé manželky, asi i Gossip Girl, Glee... Hlavně že se pak vrátí .

A teď už konečně zpět k filmu .

ME AND ORSON WELLES

13. května 2011 v 23:54 | Nine (DH) |  Filmy (GB)
Blížící zkouškové období je ideální čas, kdy se opět vrhnout na můj oblíbený koníček - filmy. Začínám trénovat...

PERCY JACKSON: ZLODĚJ BLESKU

13. května 2011 v 1:33 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Těžká volba mezi Percy Jacksonem a 15. dílem 2. série The Vampire Diaries . Ale pak jsem si řekla, že když už jsem si ty filmy nastahovala, mohla bych je konečně začít i zkoukávat . A musela jsem překonat ještě jednu "touhu" - už tak týden mám strašnou chuť se podívat na Muzikály ze střední .

ZDROJOVÝ KÓD

7. května 2011 v 19:30 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Taková doba, než jsem zas viděla nějaký film. A ještě k tomu v kině. Třikrát hurá .
Heh, jsem zvědavá, zda dám z hlavy strukturu těch mých "recenzentských" příspěvků...

P. S.: Jooo, z hlavy jsem to nakonec sepsala .


Největší letní trháky z LEGA

4. května 2011 v 8:47 | Nine (DH) |  Novinky
Klasické plakáty už se vám mohly okoukat. V tom případě v pokračování najdete 10 plakátů na nejočekávanější filmové hity tohoto léta s hlavními hrdiny ve formě LEGO postaviček...