........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

Říjen 2011

Affleck a Damon: další parádní spolupráce?

26. října 2011 v 13:41 | Nine (DH) |  Novinky
Jen předevčírem jsme psali, že Ben Affleck je hlavním kandidátem na režii adaptace postapokalyptického eposu Stephena Kinga The Stand. Teď se náhle vynořil další projekt, který zní jako něco, co by mohlo Bena zajímat mnohem víc. Odehrává se totiž v jeho rodném Bostonu (stejně jako Gone, baby, gone a Město) a znamenal by další spolupráci se starým kámošem Mattem Damonem. Nemluvě o dalších příznivých okolnostech: třeba o účasti scénáristy Terrence Wintera, "otce" seriálů Rodina Sopránů či Impérium: Mafie v Atlantic City. Jak jinak, opět půjde o gangsterku. Jejím "hrdinou" (v podání Damona) bude "bostonský Robin Hood" James "Whitey" Bulger, který se svým gangem od poloviny 70. let dobré dvě dekády okrádal drogové dealery a provozovatele nelegálních sázek a her. Jak se mu podařilo tak dlouho unikat spravedlnosti i naštvaným zločineckým bossům? Jednoduše: byl pod ochranou FBI, které dodával informace o podsvětí výměnou za svou beztrestnost. Ale nepleťte se, nešlo o žádného beránka - v roce 1994 uprchl na západní pobřeží a když jej tam loni v kalifornské Santa Monice konečně zatkli, měl na kontě 19 vražd. Je to látka pro film jako dělaná, takže projekt zřejmě dostane od studia Warner Bros. brzy zelenou. Kromě Damona si ve filmu zahrají i režírující Ben a jeho brácha Casey Affleck.
- Zdroj: www.csfd.cz

RODINA JE ZÁKLAD STÁTU

16. října 2011 v 14:23 | Nine (DH) |  Filmy (ČR)
Film s Igorem Chmelou (Partička) v hlavní roli. Nějak mě Igor poslední dobou hodně zaujal, takže jsem se na film hodně těšila Usmívající se.

KDYBY...

9. října 2011 v 23:57 | Nine (DH) |  Filmy (GB)
Starý britský film vysílaný ČT2 akademickou čtvrthodinku před půlnocí...

LEGENDA O SLAVNÉM NÁVRATU

5. října 2011 v 23:33 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Tak jsem myslela, že budu večer koukat zas na Expozituru, z čehož jsem moc nadšená nebyla. Ale o reklamě mezi jednotlivými díly Kroku za krokem na Nova Cinema proběhla ukázka na film Legenda o slavném návratu, zalíbila se mi, ale pro jistotu jsem zašla ještě na ČSFD. Vysoké hodnocení mi nakonec určilo, na co budu od 20:00 koukat... Usmívající se

PŮLNOC V PAŘÍŽI

5. října 2011 v 22:59 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Jak dopadla nedělní návštěva kina? Usmívající se

TEN ŽIVOT JE TVŮJ

2. října 2011 v 23:14 | Nine (DH) |  Filmy (ostatní země)
Sledovat filmografii herce, který nepochází z Velké Británie nebo USA (či ČR nebo SK), je docela komplikované. Obzvlášť, chcete-li vidět filmy německého aktéra a neumíte německy, protože jestli film seženete, tak právě v němčině... Smějící se Jednou za čas se ovšem poštěstí a film běží v televizi i s českým dabingem. Tradá - Ten život je tvůj s Kostjou Ullmannem!