........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

TEMNÝ RYTÍŘ POVSTAL

18. srpna 2012 v 14:07 | Nine (DH) |  Filmy (USA)
Zhlédnutí filmu už mám nějakou dobu za sebou, ale na blog jsem si vzpomněla až teď (a byl i čas).
Jak užíváte prázdniny? Usmívající seTrailer


The Dark Knight Rises (USA/GB)

Rok vzniku: 2012
Žánr: Akční / Krimi / Drama / Thriller
Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale (Bruce Wayne / Batman), Gary Oldman (komisař Gordon), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (Blake), Anne Hathaway (Selina Kyle), Marion Cotillard (Miranda), Morgan Freeman (Lucius Fox), Michael Caine (Alfred), Matthew Modine (Foley) a další...


Oficiální text distributora:

Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že za něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.
Všechno se ale mění s příchodem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů. Avšak ještě daleko nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož nelítostný plán proti Gothamu vyžene Bruce z jeho dobrovolného exilu. Avšak ani pokud si znovu nasadí svou masku a temnou kápi, nemusí jeho síly proti Baneovi stačit.


Moje hodnocení:

Sice 5 hvězdiček, ale rozhodně ne tak zářivých jako pro Temného rytíře z roku 2008.
Zašly jsme s kamarádkou do IMAX, abychom si film opravdu maximálně užily, to jest na obřím plátně, pro které Christopher Nolan natáčel (za využití IMAX kamer) - ne, film není 3D, jen kamery jsou s větším rozlišením. A tedy - stálo to za to!
Akce střídá akci, občas prošpikovaná humorem nebo zamyšlením. A možná ku škodě filmu je, že se v něm až moc mluví...
Všichni ze štábu odvedli skvělou práci, kterou si pravděpodobně i užili, opak by byl na filmu poznat, si myslím.
Postava Banea je zvláštní. Jeví se jako největší záporák, ale po jedné odhalující scéně ta jeho maska drsňáka (to je slabé slovo) jakoby se trochu rozpadla. Nevím, nedokážu ho nenávidět, je mi ho částečně i líto... Zkrátka, má zajímavou minulost...
Co mi trochu neštimulovalo - jak rychle se dal Bruce Wayne do kupy... No ale budiž, třeba celou dobu jen hrál, že je tak nemohoucí Smějící se.
Prostě skvělá podívaná, Nolan ukončil trilogii se ctí. Když to pojmu atleticky a mojí disciplínou - Temný rytíř nasadil laťku pořádně vysoko. Temný rytíř povstal ji také úspěšně zdolal, nicméně pořádně o ni škrtal...


Zajímavosti:

-- dodám --


Plakáty:

-- dodám --
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rézi Rézi | Web | 31. srpna 2012 v 19:18 | Reagovat

Na film se chystám teď někdy v blízské době - všichni mi ho chválí (včetně tebe teď) - hrozně se těším až ho uvidím a doufám, že se mi bude líbit stejně jako tobě, ale myslím, že mě nezklame :-)

2 PeterSlags PeterSlags | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:34 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

3 ZacharyZerry ZacharyZerry | E-mail | 31. prosince 2017 v 5:00 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama