........................Johnny Depp..........Casey Affleck............Leo DiCaprio...................Zac Efron....................Joaquin Phoenix

**
              .. ....             Jude Law.....................Edward Norton....................Keanu Reeves.........Matt Damon

THE ARTIST

7. května 2017 v 23:19 | Nine (DH) |  Filmy (ostatní země)
Po dlouhé době se ozývám s novým filmovým zážitkem! Snad brzy doplním i spoustu dalších filmů, které jsem stačila zhlédnout. Nyní ale k tomu, který jsem viděla v kině včera Usmívající se...Trailer:


The Artist (Francie/Belgie)

Rok vzniku: 2011
Žánr: Romantický/Komedie
Režie: Michel Hazanavicius
Hrají: Jean Dujardin (George Valentin), Bérénice Bejo (Peppy Miller), John Goodman (Al Zimmer), James Cromwell (Clifton), Penelope Ann Miller (Doris), Missy Pyle (Constance) a další...


Oficiální text distributora:

Hollywood, 1927, George Valentin patří k největším hvězdám němého filmu. Poznáte ho podle tenkého knírku, typické bílé kravaty a fraku. Jeho účinkování v exotických příbězích o intrikách a hrdinských činech znamenalo velký úspěch pro filmové studio Kinograph, v jehož čele stojí magnát Al Zimmer. Sláva Georgovi vynesla elegantní manželku Doris, každý den ho vozí do práce oddaný šofér Clifton a vítá ho vlastní usměvavá tvář z plakátů Kinographu. Na filmové premiéře spontánně reaguje na bouřlivé davy fanoušků a reportérů. Jakoby svým postavám z oka vypadl a jeho hvězdná kariéra se zdá neohrozitelná. Hollywood však brzy ovládne nový fenomén: mluvený film. George touto technickou novinkou opovrhuje a označuje ji za nevkusné pobláznění. V roce 1929 chce Kinograph úplně zastavit výrobu němých filmů a George se musí rozhodnout: buď přijme zvuk, jako to udělala mladá vycházející hvězda Peppy Miller, nebo bude riskovat pád do zapomnění.


Moje hodnocení:

Pokud bych to měla shrnout do jednoho slova, pak mě napadá jediné - ÚŽASNÉ!
Hodně dlouho jsem nebyla z filmu tolik nadšená, jako právě z The Artist Usmívající se. Je to v tom nejlepším slova smyslu vypiplaný a vymazlený film!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama